Hotel VAJGAR  **+

Back to the list of hotels in Jindřichův Hradec

Hotel VAJGAR

  • Hotel VAJGAR
  • Hotel VAJGAR
  • Hotel VAJGAR

Telephone support

Information about accommodation and telephone booking

  • +420 226 284 950

Hotel VAJGAR

Evaluation: 7.6 (52 reviews)

Jindřichův Hradec, Náměstí Míru 162/ I Show location on map

Hotel Vajgar se nachází v centru historického města Jindřichův Hradec. Hotel Vajgar nabízí ubytování v 1-4 lůžkových pokojích.Pokoje s výhledem do náměstí jsou včetně kompletního sociálního zařízení a TV. Střední část hotelu s výhledem na rybník Vajgar nabízí levnější pokoje se společným sociálním zařízením na patře.

Send inquiry

Dates of your stay

Arrival date:
Departure date:

Hotel VAJGAR - Accessibility

AUTEM - Směrem do historického centra města na nábřeží rybníku Vajgar (ul. Vídeňská nebo ul. Nábřeží) a tam odbočit nahoru (ul. Rybniční) na náměstí Míru a pak doprava asi 100m hned vedle Lékárny. PĚŠKY - Z vlakového a autobusového nádraží (asi 1500m) nebo městskou dopravou na zastávku "Nábřeží", pak doprava nahoru (ul. Rybniční) na náměstí Míru a pak znovu doprava asi 100m hned vedle lékárny.

Hotel VAJGAR - Location

Hotel Vajgar se nacháhí na starobylém náměstí nedaleko rybníka Vajgar, s renesančními domy a zámeckým areálem, budova je městskou památkovou rezervací.

Hotel VAJGAR - Accommodation, services

STANDART (se sprchou,WC a TV) - 6 pokujů. FAMILY ROOMS (pro rodiny) - 2 pokoje. EKONOMY (se sprchou a TV) -4 pokoje. TURIST (koupelna, WC na patře) - 8 pokojů.

Hotel VAJGAR - Gastronomy

The Vajgar Hotel has a restaurant serving chef's specialties of traditional Czech and Italian cuisine. The dishes are complemented by quality Moravian wines and draught beers of South Bohemia. For a dessert, do not forget to order one of the excellent fruit and ice cream sundaes.

Hotel VAJGAR - More information

Parkoviště před hotelem na náměstí je městské, platí se od 7.00 do 18.00 hodve všední dny/v noci zdarma/, v sobotu do 12.00 hod, v neděli a ve svátek je také bezplatné nebo můžete využít naší rezervační kartu za 100,- Kč/1 den, případně zdarma parkovat na nedalekém cca 200m vzdáleném městském parkovišti.

Hotel VAJGAR - Check in/Check out

  • Check-in: From 14:00:00 hours
  • Check-out: Until 10:00:00 hours