Hotel U jezírka  ***

Back to the list of hotels in Liberec

Hotel U jezírka

  • Hotel U jezírka
  • Hotel U jezírka
  • Hotel U jezírka

Telephone support

Information about accommodation and telephone booking

  • +420 226 284 950

Hotel U jezírka

Evaluation: 8.5 (35 reviews)

Liberec, Masarykova 438/44 Show location on map

Hotelu U Jezírka sídlí v Liberci v bezprostřední blízkosti Zoologické a Botanické zahrady v malebném prostředí Masarykovy třídy. Centrum města je od hotelu vzdálené 15 minut pěšky. Tenisové kurty jsou hned vedle Hotelu a krytý plavecký bazén s nejdelším tobogánem v ČR se nachází 10 min pěšky od Hotelu. Centrum babylon pak 6 stanic tramvají – cca 20 minut. Hotel také leží 5 minut od Lidových sadů, které jsou obecně považovány za „bránu“ do Jizerských hor a je tak možné přímo z Hotelu dělat množství nejrůznějších pěších a cyklistických výletů. Hotel nabízí 80 lůžek, restauraci pro 100 a vinárnu pro 35 lidí. V létě je také v provozu terasa pro 100 lidí s vyhlášeným Kvasnicovým pivem Konrád a samooblužnou jídelnou nabízející klasická česká jídla za příznivou cenu 60Kč. Hotel též nabízí bezplatnou úschovnu lyží a kol. V restauraci a vinárně je pak možno pořádat nejrůznější akce a školení.

Send inquiry

Dates of your stay

Arrival date:
Departure date:

Hotel U jezírka - Accessibility

Sídlíme na jedné z hlanvích tříd; cca 5 minut autem od centra.

Hotel U jezírka - Location

V bezprostřední blízkosti je ZOO a Botanická zahrada. Klidná část Liberce. Centrum 15 minut pěšky. Bazén 10 minut pěšky. K Ještědu pak nejlépe tramvají, která staví přímo před hotelem; cca 25 minut na konečnou tramvaje a 10 minut k lanovce.

Hotel U jezírka - Accommodation, services

Nabízíme 80 lůžek, převážně pak dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením. Náhledy pokojů na www.hotelujezirka.cz

Hotel U jezírka - Gastronomy

The Hotel U Jezirka has the beautiful restaurant with capacity of 100 guests. Breakfast is served there every morning.The hotel also has pub with 60 seats and summer garden restaurant with comfortable seating for 120 guests. You can also rent the local wine bar.

Hotel U jezírka - Check in/Check out

  • Check-in: From 14:00:00 hours
  • Check-out: Until 10:00:00 hours