Hotel a restaurace TERASA  ***

Back to the list of hotels in Vimperk

Hotel a restaurace TERASA

  • Hotel a restaurace TERASA
  • Hotel a restaurace TERASA
  • Hotel a restaurace TERASA

Telephone support

Information about accommodation and telephone booking

  • +420 226 284 950

Hotel a restaurace TERASA

Evaluation: 8.5 (10 reviews)

Vimperk, Pasovská 34 Show location on map

Hotel Terasa se nachází ve městě Vimperk, v údolí řeky Volyňky, na úpatí šumavského vrcholu Boubím. Pro svou polohu je Vimperk nazýván srdcem a branou Šumavy. Centrum města je od hotelu vzdáleno 200m. Hotel Terasa má komfortní pokoje, vyhlášenou kuchyni s hotovými jídly od 59,-Kč, speciality české i mezinárodní kuchyně. Ze slunné terasy je vstup na zahradu s dětským hřištěm o kapacitě 60 osob. Hotel disponuje restaurací pro 80 osob, k jednání můžete využít salonek s kapacitou 12 osob. V celém objektu je WI-FI připojení zdarma, v restauraci zdarma přístup na internet. Dovolená je vhodná pro všechny, kdo chtějí strávit jak aktivní dovolenou v přírodě, tak i využít městských služeb.

Send inquiry

Dates of your stay

Arrival date:
Departure date:

Hotel a restaurace TERASA - Accessibility

Hotel Terasa se nachází u hlavní trasy Praha-Passau (hraniční přechod se SRN 22km), na břehu řeky Volyňky. Centrum města je vzdáleno 200m.

Hotel a restaurace TERASA - Location

Památky: zámek-muzeum,arboretum, Haselburg,Černá zámecká brána, Kostel navštívení P.Marie, Kostel sv.Bartoloměje, Kaple čtrnásti pomocníků, vonice,Dům u Jelena, Srubové domy,- cca 10minut pěší chůze. Naučné stezky: Boubínský prales, Sudslavický okruh, Chalupská slať, Pravětínský okruh,aj. Lyžování -běžkařský okruh na Vodníku 1km. Lyžařská sezona-Kvilda,Kubova Huť, Horní Vltavice,Zadov - cca 15km.

Hotel a restaurace TERASA - Gastronomy

As the name suggests, guests can use the restaurant. It is able to provide meals for guests in the form of breakfast, half board or full board. The restaurant is also open to the general public throughout the day.In summer, the outdoor sun terrace with table service is open.

Hotel a restaurace TERASA - Check in/Check out

  • Check-in: From 14:00:00 hours
  • Check-out: Until 11:00:00 hours