Hotel SLOVAN  ***

Back to the list of hotels in Pilsen

Hotel SLOVAN

  • Hotel SLOVAN
  • Hotel SLOVAN
  • Hotel SLOVAN

Telephone support

Information about accommodation and telephone booking

  • +420 226 284 950

Hotel SLOVAN

Evaluation: 7.9 (8 reviews)

Pilsen, Smetanovy sady 1 Show location on map

Hotel Slovan - secesní perla Plzně v klidné části centra města. Historicky cenná budova bohatě architektonicky zdobená s naprosto unikátním vnitřním schodištěm vytváří neopakovatelnou atmosféru. Hotel vyniká velikostí svých interiérů. Pokoje, hotelová restaurace, chodby a hlavně schodiště, vše je mimořádně prostorné a působivé. Hostům je k dispozici monitorované parkoviště v uzavřeném nádvoří.

Send inquiry

Dates of your stay

Arrival date:
Departure date:

Hotel SLOVAN - Accessibility

Snadný příjezd autem. Městskou dopravou v dosahu vlakového a autobusového nádraží.

Hotel SLOVAN - Location

Hotel je umístěn v nejhezčí části města v soustavě udržovaných parků obklopující hlavní náměstí s gotickou katedrálou. Všechny pamětihodnosti jsou snadno dosažitelné příjemnou pěší procházkou. V těsné blízkosti je Velké divadlo, západočeské muzeum, vědecká knihovna, centrální náměstí s kaderálou sv. Bartoloměje, pivovarské muzeum, muzeum loutek,  židovská synagoga.

Hotel SLOVAN - Accommodation, services

K dispozici je 11 jednolůžkových nebo 25 dvoulůžkových pokojů s kompletním příslušenstvím (WC, sprcha nebo vana). Pokoje jsou minořádně prostorné. Na některých je požnost přistýlky.

Hotel SLOVAN - Gastronomy

Meals are served at the nice non-smoking restaurant serving specialties of modern domestic and foreign cuisine. On weekdays, the restaurant offers a lunch menu.

Hotel SLOVAN - Check in/Check out

  • Check-in: From 14:00:00 hours
  • Check-out: Until 12:00:00 hours