Royal Residence Ungelt  ****

Back to the list of hotels in Prague

Royal Residence Ungelt

  • Royal Residence Ungelt
  • Royal Residence Ungelt
  • Royal Residence Ungelt

Telephone support

Information about accommodation and telephone booking

  • +420 226 284 950

Royal Residence Ungelt

Evaluation: 9.4 (2 reviews)

Prague, Týn 10 Show location on map

Individuální check-in a check-out časy u pobytů nad tři dny. Parkování zdarma u pobytů nad sedm dnů. Možnost ubytovat se v pokoji Dicka Francise. Slavíte výročí?  Žehlicí služby a mnoho dalších služeb je připraveno právě pro Vás! Navštivte naše stránky a vyberte si jednu, nebo všechny z nich! http://www.ungelt.cz/ Kompletně renomovaný stylový "boutique" hotel Ungelt nabízí ve svých šesti apartmá originální ubytování v historickém centru Prahy. Každé apartmá má obývací pokoj, kuchyňku a moderně zařízené sociální zázemí. Příjem satelitní TV, WI-FI, připojení na internet a recepce s nonstop službou nabízí individuální a profesionální přístup ke každému hostovi. Parkování možné v hotelu. Ubytování zvířat je možné po předchozí domluvě s hotelem: 10€/noc.

Send inquiry

Dates of your stay

Arrival date:
Departure date:

Royal Residence Ungelt - Location

Hotel Ungelt se nachází v samotném srdci Prahy 1. Staroměstské a Václavské náměstí jsou vzdáleny pouhých pět minut chůze. V okolí hotelu je nespočet restaurací, barů a nákupních příležitostí.

Royal Residence Ungelt - Accommodation, services

Hotel nabízí dva velké apartmány pro 6 a pro 5 osob a čtyři menší apartmány pro 4-5 osoby. Každý apartmán je osobitě vybaven tak, aby se zachoval původní architektonický záměr a historická hodnota. Různé styly jednotlivých pokojů apartmá jsou upraveny tak, aby vyhovovaly potřebám všech klientů, kteří navštíví náš hotel. Všechny pokoje jsou vybaveny Wifi připojením, satelitním TV připojením a moderní koupelnou. Nabízíme čaj, kávu a sušenky zdarma po celou dobu pobytu zdarma.

Royal Residence Ungelt - Gastronomy

The Vabene Restaurant serves rich breakfast, consisting of hot and cold dishes, fruits, vegetables, cereals, and varied selection of hot and cold drinks.The ground floor has a pleasant bar and cozy café with a unique historic atmosphere and unique interior.

Royal Residence Ungelt - Check in/Check out

  • Check-in: From 15:00:00 hours
  • Check-out: Until 11:00:00 hours