Pytloun Design Hotel  ****

Back to the list of hotels in Liberec

Pytloun Design Hotel

  • Pytloun Design Hotel
  • Pytloun Design Hotel
  • Pytloun Design Hotel

Telephone support

Information about accommodation and telephone booking

  • +420 226 284 950

Pytloun Design Hotel

Evaluation: 9.1 (41 reviews)

Liberec, Proletářská 195 Show location on map

Pytloun Design Hotel**** s vlastní nekuřáckou Restaurací Saiko Cuisine se nachází v klidné části města nedaleko centra Liberce. Elegantně zařízené pokoje s originálním designem jsou nekuřácké a poskytují maximální pohodlí a komfort i té nejnáročnější klientele. Samozřejmostí ve vybavení každého pokoje je bezdrátový přístup na internet WiFi 15 Mb/s, satelitní 32“ LCD TV, minibar, čajová konvice/kávovar, trezor, pracovní stůl, žehlicí potřeby, fén, budík, rádio, toaletní potřeby, denně zdarma káva a čaj.Čtyři nadstandardní pokoje vybízí k relaxaci ve vaně se sparkling systémem a sklenkou vína dle vlastního výběru z vinotéky, jež je součástí zařízení pokoje. Hoteloví hosté mohou využít dalších služeb jako je půjčovna DVD, thajské masáže přímo v pokoji, room service 24 hodin denně, zapůjčení laptopu/WiFi adpatéru, WiFi kancelář (tisk dokumentů z pohodlí pokoje), snídaně do pokoje, služba buzení, SOS Drink Assistance. Hotelové parkoviště zdarma stranou od komunikace je střeženo kamerovým systémem, stylová thajsko-japonská restaurace Saiko Cuisine nabízí 30 míst k sezení v horní části a oddělenou dolní část pro 20 osob (vhodnou také jako školící místnost). Venkovní posezení (s obsluhou v letních měsících), zahrada a s dětským koutkem je našim hostům samozřejmě k dispozici.

Send inquiry

Dates of your stay

Arrival date:
Departure date:

Pytloun Design Hotel - Accommodation, services

All hotel rooms are nonsmoking. Guests can use a wireless internet access WiFi 15 Mb / s, satellite 32 "LCD TV, minibar, tea pot / coffee maker, safe, desk, iron and ironing board, hair dryer, alarm clock, radio, toiletries, daily, free coffee and tea. Four extra rooms invites to relax in the bath is running and sparkling glass of wine of your choice from the wine cellar, which is part of the equipment room.

Pytloun Design Hotel - Gastronomy

Visitors can order breakfast buffet, half board or full board. The hotel features the pleasant SAIKO Restaurant with a wide range of Thai and Japanese dishes. Each room includes a small refreshment in the form of coffee, tea and water, for free.

Pytloun Design Hotel - Check in/Check out

  • Check-in: From 14:00:00 hours
  • Check-out: Until 12:00:00 hours