Pytloun City Boutique Hotel  ****

Back to the list of hotels in Liberec

Pytloun City Boutique Hotel

  • Pytloun City Boutique Hotel
  • Pytloun City Boutique Hotel
  • Pytloun City Boutique Hotel

Telephone support

Information about accommodation and telephone booking

  • +420 226 284 950

Pytloun City Boutique Hotel

Evaluation: 8.8 (6 reviews)

Liberec, Rumunská 655/9 Show location on map

Pytloun City Boutique Hotel**** s vlastní nekuřáckou restaurací se nachází v samém centru Liberce 100m od terminálu MHD. Luxusně zařízené pokoje s jedním z nejlepších výhledů na město Liberec a Ještědské pohoří jsou nekuřácké a poskytují maximální pohodlí a komfort i té nejnáročnější klientele. Samozřejmostí ve vybavení každého pokoje je vana se sparkling systémem, bezdrátový přístup na internet WiFi 15 Mb/s, satelitní 32“ LCD TV, minibar, čajová konvice/kávovar, trezor, pracovní stůl, žehlicí potřeby, fén, budík, rádio, toaletní potřeby, denně zdarma káva a čaj. Pokoje v 5. patře mají každý vlastní terasu s posezením a nezapomenutelným výhledem. Nadstandardní pokoje s označením Royal Club a Executive vybízí k relaxaci v prostorné vířivé vaně se sparkling systémem a sklenkou vína dle vlastního výběru z vinotéky, jež je součástí zařízení pokoje. Hoteloví hosté mohou využít dalších služeb jako je půjčovna DVD, thajské masáže přímo v pokoji, room service 24 hodin denně, zapůjčení laptopu/WiFi adpatéru, WiFi kancelář (tisk dokumentů z pohodlí pokoje), snídaně do pokoje, služba buzení, SOS Drink Assistance. Kryté hotelové parkoviště je střeženo kamerovým systémem, restaurac nabízí 30 míst k sezení ve vnitřní části, 20 míst v oranžerii. Venkovní posezení na jedné z teras nad Libercem Vás ohromí překrásným výhledem.

Send inquiry

Dates of your stay

Arrival date:
Departure date:

Pytloun City Boutique Hotel - Accessibility

By car, bus, or train: the hotel is located in the immediate vicinity of municipal transport central terminal connecting to Ještěd on one side, or Rudlofov, the gateway to Jizera mountains.

Pytloun City Boutique Hotel - Location

Hotel se nachází v samém centru Liberce.

Pytloun City Boutique Hotel - Accommodation, services

Všechny pokoje hotelu jsou nekuřácké, možnost kouření na privátních terasách u jednotlivých pokojů. Hostům je k dispozici bezdrátový přístup na internet WiFi 100 Mb/s, satelitní 32“ LCD TV, minibar, čajová konvice/kávovar, trezor, pracovní stůl, žehlicí potřeby, fén, budík, rádio, toaletní potřeby, denně zdarma káva a čaj. Executive pokoje jsou vybaveny multifunkční tiskárnou s faxem.

Pytloun City Boutique Hotel - Gastronomy

You can order hearty breakfast served as a buffet, half board, or full board. You can visit the Pytloun Restaurant for a dinner or lunch where you can enjoy meals of traditional Czech cuisine prepared from fresh ingredients.

Pytloun City Boutique Hotel - Check in/Check out

  • Check-in: From 14:00:00 hours
  • Check-out: Until 12:00:00 hours