Penzion U Koubusů

Back to the list of hotels in Turnov

Penzion U Koubusů

  • Penzion U Koubusů
  • Penzion U Koubusů
  • Penzion U Koubusů

Telephone support

Information about accommodation and telephone booking

  • +420 226 284 950

Penzion U Koubusů

Evaluation: 8.8 (4 reviews)

Turnov, Pelešany 111 Show location on map

Pension U Koubusů nabízí ubytování na klidném místě v obci Pelešany, v blízkosti samotného srdce regionu Český ráj, nedaleko města Turnov a na počátku Stezky Českého ráje. Pension je nově zrekonstruovaný objekt. K dispozici je 7 pokojů s celkovou kapacitou 27 lůžek, 4 koupelny, 4 WC, 2 vybavené kuchyňky, dětská postýlka a společenská místnost s televizí. Výhodou je vlastní uzavřené parkoviště a možnost úschovy kol. Ubytovat se můžete v týdenních cyklech od soboty do soboty, příp. dle dohody i jinak. Cena za jednu osobu je 350 Kč, po jednání možnost dohody.

Send inquiry

Dates of your stay

Arrival date:
Departure date:

Penzion U Koubusů - Accessibility

2 km od města Turnov, 25 km od Liberce, 90 km od hlavního města Prahy

Penzion U Koubusů - Location

V nejbližším okolí je malebná krajina s vysokou koncentrací hradů a zámků. Území je pokryto zelenými lesy, skalními útvary, rybníky i přírodními koupališti. Penzion je velmi blízko Skalního města, tzv. Skaláku, asi 1,5 km od hradu Valdštejn. Turistika a cykloturistika: - Zlatá stezka Českého ráje - Skalní město - Lázně Sedmihorky - Prachovské skály - Kozákov (naleziště polodrahokamů) Rybníky: - Vidlák - Nebák - Věžák

Penzion U Koubusů - Accommodation, services

Celková kapacita lůžek: 23 Přistýlky: 4 Celkový počet pokojů: 7 Druhy pokojů: 2 lůžkové, 3 lůžkové, 4 lůžkové, vícelůžkové Počet 2 lůžkových: 2 Počet 3 lůžkových: 3 Počet 4 lůžkových: 1 Počet vícelůžkových: 1

Penzion U Koubusů - Gastronomy

There are 2 equipped shared kitchens where you can prepare meals according to your wishes and requirements.It is not a problem to arrange breakfast, half board or full board at the family restaurant 50 metres away. Larger groups can be provided with all-day dining.

Penzion U Koubusů - More information

Sport - tenis celoročně (ten.kurty Turnov, ten.hala Turnov), sjíždění Jizery, horolezectví – nedaleko vzdálené skalní město, jízda na koni, bowling, paragliding, aquapark - Babylon v Liberci, tělocvična - in-line, lyžování - sjezdovky (Turnov, Kozákov, Ještěd – 25 km, Harrachov 38 km), lyžování - sjezdovky (v místě, Jizerské hory 25 km).

Penzion U Koubusů - Check in/Check out

  • Check-in: From 14:00:00 hours
  • Check-out: Until 10:00:00 hours