Penzion Dana Karásková

Back to the list of hotels in Kutná Hora

Penzion Dana Karásková

  • Penzion Dana Karásková
  • Penzion Dana Karásková
  • Penzion Dana Karásková

Telephone support

Information about accommodation and telephone booking

  • +420 226 284 950

Penzion Dana Karásková

Evaluation: 9.7 (11 reviews)

Kutná Hora, Kampánova 414/5 Show location on map

Pension se nachází ve velice klidné lokalitě,okolo jsou rodinné vilky,zeleň,park. Kapacita 14lůžek,1přistýlka Vybavení pokojů,tv,sprcha,vana,wc,wi-fi,kuchyň(kuchyňské vybavení).

Send inquiry

Dates of your stay

Arrival date:
Departure date:

Penzion Dana Karásková - Location

 Kutná Hora s dominantou chrám Sv. Barbory a muzeum dolování stříbra v Kutné Hoře. Kutná Hora nabídne návštěvníkům romantické ubytování jako stvořené k večerním procházkám po historickém městě. K návštěvě zve také město Čáslav, kde se dochovaly původní kamenné hradby i s baštami. Dodnes jedna z bašt nese jméno zakladatele města – krále Přemysla Otakara II. Nedaleko města se nachází románský kostel sv. Jakuba a zámek Kačina. Na své si přijdou i milovníci fauny, kteří mohou v nedalekých Žehušicích shlédnout stádo bílých jelenů. Bílé jeleny lze spatřit i v blízkém romantickém zámku Žleby. Zámecká věž ve Žlebech poskytuje krásný výhled na Železné hory, kde si majestátně stojí zřícenina – Lichnice, kdysi královský hrad Karla IV. Pod Železnými horami si tiše bublá říčka Doubravka a mezi skálami vytváří malebné údolí jako stvořené pro milovníky pěší turistiky i cykloturistiky s množstvím cyklotras.      

Penzion Dana Karásková - Accommodation, services

Jedná se o tři pokoje,které jsou v patře a dva bezbarierové apartmány v přízemí. Pokoje jsou vybaveny koupelnou(vana,nebo sprcha)wc,tv na pokoji,wi-fi. Jeden pokoj je dvoulůžkový,dva  třílůžkové,všechny prostory jsou nekuřácké! Na patře je kuchyň,která je vybavena lednicí,mikrovlnou troubou,varnou konvicí,sporákem.Venkovní terasa pak k posezení a odpočinku s krásným výhledem do zeleně.Apartmány mají malou předchodbičku(na kola,kočárek atd.),dále pak tři lůžka(možnost přistýlky),tv,minikuchyňku(mikrovlná trouba,varná konev,lednička),sprchový kout,wc,wi-fi.

Penzion Dana Karásková - Gastronomy

The guesthouse offers accommodation without food. On the floor there is a fully equipped kitchen where you can cook. In the nearby town centre there are countless restaurants, bars, cafes and pubs.

Penzion Dana Karásková - Check in/Check out

  • Check-in: From 14:00:00 hours
  • Check-out: Until 10:00:00 hours