Pension Pleštil  ***

Back to the list of hotels in Liberec

Pension Pleštil

  • Pension Pleštil
  • Pension Pleštil
  • Pension Pleštil

Telephone support

Information about accommodation and telephone booking

  • +420 226 284 950

Pension Pleštil

Evaluation: 6.8 (12 reviews)

Liberec, Švermova 115/27 Show location on map

Pension Pleštil rodinného typu se nachází v jednom z největších měst České Republiky v Liberci. Lokalita Františkov, nedaleko centra Babylon a také lyžařského areálu Ještěd.

Send inquiry

Dates of your stay

Arrival date:
Departure date:

Pension Pleštil - Location

V blízkosti najdete celou řadu zajímavých památek královský hrad Bezděz, zříceninu hradu Trosky, zámky Hrubý Rohovec, Sychrov, Frýdlant a stavby lidové architektury. Také milovníci přírody si zde přijdou na své v okolí je mnoho rozhleden, Panská Skála a Prácheň nebo Bozkovské dolomitové jeskyně. Skalní město v Českém Ráji se snaží o zápis do chráněných památek UNESCO jako přírodní a kulturní skvost. Symbolem kraje je vysílací věž na hoře Ještěd, která též slouží jako vyhlídková restaurace i hotel.

Pension Pleštil - Accommodation, services

Pro váš odpočinek můžeme nabídnout ubytování ve 3 dvoulůžkových s možností přistýlky. Pokoje mají vlastní koupelnu se sociálním zařízením. Pro návštěvníky pensionu je k dispozici restaurace o kapacitě 40 míst. V letních měsících příjemné posezení na letní terase s udírnou. Parkování je možné přímo u objektu.

Pension Pleštil - Gastronomy

The restaurant with a capacity of 40 people features pleasant environment and a wide range of hot and cold dishes. You can taste traditional Czech cuisine and specialties of international cuisine.The restaurant also offers quality draught beer.

Pension Pleštil - Check in/Check out

  • Check-in: From 14:00:00 hours
  • Check-out: Until 10:00:00 hours