Pension Edison  ***

Back to the list of hotels in Brno

Pension Edison

Telephone support

Information about accommodation and telephone booking

  • +420 226 284 950

Pension Edison

Evaluation: 9.2 (5 reviews)

Brno, Edisonova 1 Show location on map

Poskytujeme ubytování v 7 dvoulůžkových pokojích a jednom třílůžkovém apartmánu s možností přistýlky. Pension je nekuřácký.

Send inquiry

Dates of your stay

Arrival date:
Departure date:

Pension Edison - Accessibility

Pension je situován na kraji areálu brněnského Technologického parku. Je snadno dostupný automobilem i tramvají (linky 12 a 13, zastávka Technologický park). Dojezdová vzdálenost autem k areálu BVV je do 10 minut.

Pension Edison - Accommodation, services

Pokoje jsou vybaveny televizorem, přípojkou na internet, každý má vlastní koupelnu se sprchovým koutem a WC. Každý pokoj má vlastní balkon. Dvoulůžkový pokoj typu Standard (5) - velikost cca 18 m čtverečních, předsíň se šatní skříní, 2 oddělené postele, 2 noční stolky, psací stůl, židle, komoda, křeslo. Jeden pokoj je přizpůsoben pro pobyt hostů na invalidním křesle. Dvoulůžkový pokoj typu Deluxe (1)- velikost cca 20 m čtverečních , velmi pěkný, prostorný a světlý pokoj. Předsíň se šatní skříní, 2 oddělené postele, 2 noční stolky, psací stůl,2 židle, křeslo, komoda, telefon, rychlovarná konvice, fén. Dvoulůžkový Pokoj Typu Deluxe+ (1) - velikost cca 20 m čtverečních, 2 oddělené postele, 2 noční stolky, psací stůl,2 židle, křeslo, komoda telefon, rychlovarná konvice, fén. Apartmán pro 3 osoby s možností přistýlky - obývací pokoj 26 m čtverečních, ložnice 19 m čtvrečních, kuchyň 13 m čtverečních. V kuchyni jre vybavená kuchyňská linka (trouba, sporák, lednice, rychlovarná konvice), nádobí, stůl, 2 židle. V ložnici 2 oddělené postele, 2 noční stolky, psací stůl, židle, křeslo, komoda. V obývacím pokoji 1 postel, rozkládací pohovka, stolek, psací stůl, židle, komoda. V předsíní šatní skříň a telefon. Fén.

Pension Edison - Gastronomy

Breakfast is included in price and is served from 8-10 hours in a lunchroom on the ground floor.

Pension Edison - Check in/Check out

  • Check-in: From 15:00:00 hours
  • Check-out: Until 11:00:00 hours