Hotel Pension City  ***

Back to the list of hotels in Pilsen

Hotel Pension City

  • Hotel Pension City
  • Hotel Pension City
  • Hotel Pension City

Telephone support

Information about accommodation and telephone booking

  • +420 226 284 950

Hotel Pension City

Evaluation: 8.2 (19 reviews)

Pilsen, sady 5. května 301/52 Show location on map

Nabízíme Vám ubytování v zavedeném penzionu CITY v klidné části historického jádra města Plzně. Jen několik desítek metrů od hotelu se nachází centrální náměstí Republiky nabízející nespočet možností kulturního a společenského vyžití. - Recepce je přímo v objektua zaměstnanci pensionu Vás ochotně obslouží, ubytují a odpoví na Vašepřání a dotazy. - Komunikačním jazykem je vedle češtiny i angličtina a němčina. - Provozní doba recepce je 24 hodin. - Možnost parkování je přímo před penzionem nebo ve 3 minuty pěšky vzdáleném nově otevřeném parkovacím domě. - V bezprostřední blízkosti penzionu si můžete vybrat z bohaté nabídky restaurací např.: U Salzmanů, U Mansfelda, Gondolla, pivnice Na Parkáně, Na Spilcea jiné. Centrální poloha penzionu umožňuje pěší dostupnost většiny plzeňských pamětihodností jako katedrálu sv. Bartolomějě, plzeňské historické podzemí, pivovarské muzeum, Velkou synagogunebo divadlo J. K. Tyla. Výbornou dostupnost má i nejpopulárnější plzeňská atrakce pivovar Pilsner Urquell. Díky své ideální poloze nabízí penzion výbornou dopravní dostupnost nejen pro turisty, nýbrž také pro hosty, kteří navštěvují Plzeň pracovně.tou snídaní formou švédských stolů v krásné jídelně s originálními klenbami. Všechny pokoje jsou vybaveny WiFi připojením.

Send inquiry

Dates of your stay

Arrival date:
Departure date:

Hotel Pension City - Accommodation, services

Pokoje se nacházejí v nově zrekonstruovaném domě ze 17. století. Kapacita pensionu je 12 pokojů/ 22 lůžek. Každý pokoj je vybaven sprchou, umyvadlem, WC, telefonem, TV SAT a WIFFI připojením. Náš penzion nabízí jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje, které jsou standardně vybavené televizí, telefonem, koupelnou a WiFi připojením. Rozdíl mezi typem A a typem Bje v umístění toalety. Zatímco typ A má toaletu přímo na pokoji, taktyp B má vlastní toaletu umístěnu na chodbě. Klíče od ní má ale pouze host daného pokoje.

Hotel Pension City - Gastronomy

The guesthouse provides a rich breakfast buffet included in the price.Just a few steps away there is a medieval tavern in the style of a medieval torture chamber offering Czech specialties and dishes prepared on an open fire. You can also visit a pizzeria, café, steak house, or pastry shop.

Hotel Pension City - Check in/Check out

  • Check-in: From 14:00:00 hours
  • Check-out: Until 11:00:00 hours