Inter Hostel Liberec

Back to the list of hotels in Liberec

Inter Hostel Liberec

  • Inter Hostel Liberec
  • Inter Hostel Liberec
  • Inter Hostel Liberec

Telephone support

Information about accommodation and telephone booking

  • +420 226 284 950

Inter Hostel Liberec

Evaluation: 8.7 (118 reviews)

Liberec, Třída Svobody 138/2 Show location on map

Interhostel se nachází v klidné části liberce, ne však daleko od centra dění. Interhostel nabízí levné a příjemné ubytování určené halvně nezávislým cestovatelům, kolektivům či firemním zaměstnancům. Nabízíme ubytování ve 2- pokojových unitech s vlastním sociálním zařízením a apartmantech. Pokoje jsou vybaveny TV se satelitním příjmem, lednici a některé vlastním kuchyňským koutem. V blízkosti Interhostelu se nachází například Liberecká Zoologická zahrada, Botanická zahrada. Interhostel je příjemně dostupný do centra - 15 minut chůze kolem Harcovské přehrady, nebo 3 minuty autem. Samozřejmostí je dostupnost MHD. Liberec nabízí kulturní i sportovní vyžití.

Send inquiry

Dates of your stay

Arrival date:
Departure date:

Inter Hostel Liberec - Accessibility

Interhostel je vzdálen od centra 15 minut příjemnou procházkou kolem Harcovské přehrady nebo 3 minuty autem, popř 5 minut MHD.

Inter Hostel Liberec - Location

V okolí Interhostelu se nachází Zoologická a botanická zahrada. Interhostel leží na úpatí Jizerských hor a s výhledem na Ještědskokozákovský hřbet s dominantou Ještědu. Liberec jako město nabízí široké kulturní a sportovní vyžití.

Inter Hostel Liberec - Accommodation, services

Interhostel nabízí ubytování v 2 pokojových unitech s TV se satelitním připojením, lednicí a některé s kuchyňským koutem.

Inter Hostel Liberec - Gastronomy

The hostel offers accommodation with breakfast. Throughout the day you can have a coffee and tea.Some suites are equipped with a kitchenette where you can prepare snacks.A non-smoking restaurant is located in the immediate vicinity, offering pastas, pizzas, salads, and steaks.

Inter Hostel Liberec - More information

Secure parking for 30 cars. WiFi. Conference room for 40 people.

Inter Hostel Liberec - Check in/Check out

  • Check-in: From 14:00:00 hours
  • Check-out: Until 10:00:00 hours