Hrázděný statek Mýtinka

Back to the list of hotels in Cheb

Hrázděný statek Mýtinka

  • Hrázděný statek Mýtinka
  • Hrázděný statek Mýtinka
  • Hrázděný statek Mýtinka

Telephone support

Information about accommodation and telephone booking

  • +420 226 284 950

Hrázděný statek Mýtinka

Evaluation: 9.5 (11 reviews)

Cheb, Mýtinka 1 Show location on map

Hrázděný statek je vzdálen 2km od Františkových lázní směrem na Aš.V těsné blízkosti Hradu Seebeg.Golf Hazlov 2km. Aquaforum -svět relaxace a vody,Fitness centrum 5km, Solná jeskyně 3km. Motýlí farma je vdálená 5,5km.Přírodní rezervace SOOS 8,7km. Hrad Vildštejn 7km. Komorní Hůrka 7,2km. Chebský hrad 11km. Ubytovací kapacita je 10 lůžek.Ve statku se nachází 2,4 nebo až 6 lůžlové apartmány. Standardním vybavení pokoje je kvalitní postel pro Váš ničím nerušený spánek. K dispozici Vám je sociální zařízení ,společenská místnost s krbem a plně vybavená kuchyňka,televize. V objektu se nachází prolézačky se skluzavkou, velká trampolína s ochranou sítí,venkovní bazén,gril,nohejbalové hřiště,stolní tenis,ohniště

Send inquiry

Dates of your stay

Arrival date:
Departure date:

Hrázděný statek Mýtinka - Accessibility

Statek je autem vzdálen 2km od Fr. lázní. Autobusová zastávka je 80 metrů,a vlakové nádraží necelé 2 km.

Hrázděný statek Mýtinka - Location

Františkovy lázně Františkovy Lázně patří ke světoznámým lázeňským městům. Spolu s Karlovými Vary a Mariánskými Lázněmi tvoří známý “Západočeský lázeňský trojúhelník“. Ve Františkových Lázních se léčí cévní a srdeční onemocnění, pohybová onemocnění a ženské choroby. Město leží v nadmořské výšce 450 metrů a nachází se zde 22 studených minerálních pramenů, zásoba slatiny a plynový pramen kysličníku uhličitého. Krásné okolí je ideální pro výlety na kole a pěší tůry. K procházce či odpočinku se nabízí řada lázeňských parků. Hosté mohou navštívit Aquaforum -svět vody a relaxace, zahrát si tenis či minigolf nebo se projet mikrovláčkem k minizoo u rybníku Amerika. V okolí Františkových Lázní se nachází také mnoho zajímavých výletních cílů - hrad Seeberg, Motýlí farma, Přírodní rezervace SOOS, hrad Vildštejn nebo Chebský hrad

Hrázděný statek Mýtinka - Accommodation, services

Ve 2 lůžkových apartmánech se nachází společenská místnost s krbem a plně vybavená kuchyňka,televize ,WC se sprchovým koutem. Ve 4 až 6 lůžkovém apartmánu se nachází koupelna s WC,kuchyňka s obývací místností krbem a TV. V 1. patře apartmánu je samostatný pokojíček pro dítě a ložnice. V 2.patře je samostatný pokoj pro 2 osoby s TV. Internetové připojení zdarma. Kuchyně je kompletně vybavena: lednice ,mikrovlnná trouba,elektrická trouba,rychlovarná konvice,kuchyňké nádobí.

Hrázděný statek Mýtinka - Gastronomy

The farmhouse offers no dining options, however, all apartments have a fully equipped kitchen. Restaurants and other catering facilities can be found in the nearby towns and villages.

Hrázděný statek Mýtinka - More information

Nabízíme možnost půjčení nebo uschování kol.Celoroční aktivity Jízda na lyžích,běžkách,čtyřkolkách.Procházky v krásné přírodě nedaleko Hradů.Grilování,jízda na kole, čtyřkolce,bruslích,golf,koupání,skákání na trampolíně,houbaření atd.

Hrázděný statek Mýtinka - Check in/Check out

  • Check-in: From 14:00:00 hours
  • Check-out: Until 10:00:00 hours