Hotel Zlatá hvězda  ***

Back to the list of hotels in Vimperk

Hotel Zlatá hvězda

  • Hotel Zlatá hvězda
  • Hotel Zlatá hvězda
  • Hotel Zlatá hvězda

Telephone support

Information about accommodation and telephone booking

  • +420 226 284 950

Hotel Zlatá hvězda

Evaluation: 9.1 (16 reviews)

Vimperk, 1. máje 103 Show location on map

Hotel Zlatá hvězda patří mezi nemovité kulturní památky ČR. Nachází se v centru města Vimperk, které je nazýváno srdcem a branou Šumavy. V hotelu je kvalitní restaurace, salonky, vinárna s tanečním parketem a společenský sál s pravidelným kulturním programem. Pořádáme koncerty, taneční zábavy, diskotéky, výstavy, ale i soukromé a firemní oslavy, rauty, bankety, školení, prezentace a svatby. V hotelu Zlatá Hvězda jsou jak standardní pokoje s vlastním sociálním zařízením, TV/SAT, posezením a WI-FI i pevným připojením k internetu zdarma, tak i apartmány s vlastní plně vybavenou kuchyňkou. Na každém patře je pro hotelové hosty k dispozici klubovna s dětským koutkem. Dovolená zde strávená je vhodná pro všechny, kteří chtějí strávit dovolenou blízko přírody, a zároveň rádi využijí městských služeb.

Send inquiry

Dates of your stay

Arrival date:
Departure date:

Hotel Zlatá hvězda - Accessibility

Hotel Zlatá hvězda se nachází přímo pod vimperkým zámkem a nad městským parkem. Lyžařské centra jsou vzdálena: Zadov 15 kmHorní Vltavice 16 kmMauth 25 kmběžecký okruh je přímo ve městě Vimperk, a to pouhých 500 m od hotelu. Cyklistické a turistická trasy taktéž prochází Vimperkem.

Hotel Zlatá hvězda - Gastronomy

The cosy restaurant offers a large selection of traditional Czech and international cuisine. The restaurant has 65 seats and is suitable for parties, wedding receptions, family celebrations, etc.The wine bar with a dance floor and a capacity of 50 seats is also a nice place to spend time at.

Hotel Zlatá hvězda - Check in/Check out

  • Check-in: From 13:00:00 hours
  • Check-out: Until 11:00:00 hours