Hotel TREND  ***

Back to the list of hotels in Pilsen

Hotel TREND

  • Hotel TREND
  • Hotel TREND
  • Hotel TREND

Telephone support

Information about accommodation and telephone booking

  • +420 226 284 950

Hotel TREND

Evaluation: 8.9 (14 reviews)

Pilsen, Kovářská 13a Show location on map

Hotel Trend nabízí celkem 36 pokojů, kapacita hotelu je 70 osob. Všechny pokoje jsou vybaveny samostatnou koupelnou (se sprcho nebo vanou), TV, internet připojení, telefon, minibar, trezor, prac. stůl, předsíň. Hotel je vybaven bezbariérovým přístupem. V nabídce pokojů jsou pokeje typu, jednolůžkový, dvoulůžkový s manželskou postelí, dvoulůžkový pokoj s oddělenými lůžky, trojlůžkový pokoj, apartmán pro dvě i pro 4 osoby, svatební apartmán a pokoj s masážní vanou. recepce hotelu je otevřena 24 hodin denně.

Send inquiry

Dates of your stay

Arrival date:
Departure date:

Hotel TREND - Accessibility

Autobusové hl. nádraží - 250 m od hotelu. Hl. vlakové nádraží - 1 km od hotelu Vlakové nádraží Jižní předměstí - 500 m od hotelu  

Hotel TREND - Location

V blízkosti hotelu se nachází  nákupní centrum Plaza, multikino, Avalon Business Center, historické centrum města Plzně, divadla, galerie, muzea a pod. Pilsner Urquell pivovar, Techmánie, Zoo, Dinopark ... všechny tyto atrakce jsou dostupné procházkou cca. 20 min. a nebo autem cca 5 min.

Hotel TREND - Gastronomy

The price includes rich breakfast buffet served in the large common room with a panoramic terrace. Excellent coffee, tea, alcoholic and soft drinks can be enjoyed at the local lobby bar open till late night hours.

Hotel TREND - More information

Letiště Václava Havla v Praze - 90 km od hotelu

Hotel TREND - Check in/Check out

  • Check-in: From 14:00:00 hours
  • Check-out: Until 11:00:00 hours