Hotel KLIKA  ***

Back to the list of hotels in České Budějovice

Hotel KLIKA

  • Hotel KLIKA
  • Hotel KLIKA
  • Hotel KLIKA

Telephone support

Information about accommodation and telephone booking

  • +420 226 284 950

Hotel KLIKA

Evaluation: 8.6 (20 reviews)

České Budějovice, Hroznová25 Show location on map

Hotel Klika se nachází v Českých Budějovicích - jihočeské metropoli jednoho z nejkrásnějších koutů České republiky. V historické zástavbě Českých Budějovic, pocházející ze 14. století, máte možnost příjemného posezení v restauraci, či poklidného ubytování v samém centru města. Pár desítek kroků od nás můžete shlédnout Samsonovu kašnu, Černou věž, náměstí Přemysla Otakara II a mnohé další jedinečné památky.

Send inquiry

Dates of your stay

Arrival date:
Departure date:

Hotel KLIKA - Accessibility

Autem velmi dobrá a značená. Parkoviště se nachází ihned vedle hotelu. Městskou hromadnou dopravou - zastávka U Zelené ratolesti vzdálena 200m. Autobusové a vlakové nádraží je vzdálené cca 1km.

Hotel KLIKA - Location

Hotel se nachází na nábřeží slepého ramene řeky Malše v nejstarším historickém centru města hned vedle Dominikánského kláštera z roku 1265 či Solnice.

Hotel KLIKA - Accommodation, services

Hotel Klika disponuje celkem 26 novými pokoji včetně výtahu a příslušenství s výhledem na slepé rameno Malše a na bývalý Dominikánský klášter. V dosahu 100m jsou tenisové kurty, bazén, půjčovna aut, kol či lodí. V recepci hotelu Vám rádi doporučíme atraktivní místa jižních Čech či zprostředkujeme prohlídku známého budějovického pivovaru Budvar.

Hotel KLIKA - Gastronomy

The Hotel Klika has its own stylish and cozy restaurant with capacity of 40 and additional twenty in the adjacent non-smoking winter garden. The summer teracce is open during summer.

Hotel KLIKA - Check in/Check out

  • Check-in: From 14:00:00 hours
  • Check-out: Until 11:00:00 hours