Hotel Hvězda  ***

Back to the list of hotels in Pec pod Sněžkou

Hotel Hvězda

  • Hotel Hvězda
  • Hotel Hvězda
  • Hotel Hvězda

Telephone support

Information about accommodation and telephone booking

  • +420 226 284 950

Hotel Hvězda

Evaluation: 8.3 (12 reviews)

Pec pod Sněžkou, Pec pod Sněžkou 193 Show location on map

Hotel Hvězda nabízí ubytování ve 2 až 3 lůžkových pokojích, dále pak v několika rodinných pokojích až s 5 lůžky. Všechny pokoje jsou stylově zrekonstruovány, disponují vlastním sociálním zařízením a TV/SAT na pokojích. V celém hotelu je možné využít bezdrátového připojení k internetu. Pro naše hosty dále nabízíme možnost využití dětského koutku, který také slouží jako nekuřácká restaurace pro rodiny s dětmi. Děti si zde mohou hrát, kreslit, číst, nebo sledovat pohádky.

Send inquiry

Dates of your stay

Arrival date:
Departure date:

Hotel Hvězda - Location

Pec pod Sněžkou patří mezi největší a nejznámější rekreační střediska v Krkonoších. Je oblíbeným zimním střediskem, které nabízí přes 10 km velmi kvalitních sjezdovek, sedačkovou lanovku, možnost nejdelšího večerního lyžování, ale také nepřeberné množství běžkařských tras. Pec pod Sněžkou je také součástí Skiareny Krkonoše, která majitelům lyžařských permanentek nabízí možnost lyžování ve 4 lyžařských střediscích Krkonoš a to na Černé hoře v Jánských Lázních, Skiareálu Malá Úpa, Skisportu Velká Úpa a Ski Pec pod Sněžkou. V létě je Pec pod Sněžkou vyhledávaným cílem pěších i cykloturistů. Nejvyhledávanějším místem v létě je bezesporu nejvyšší hora České Republiky- Sněžka (1602m), na kterou je možno se vyvézt visutou sedačkovou lanovkou. Zdatní turisté mohou vystoupit na tuto horu pěšky několika cestami.

Hotel Hvězda - Gastronomy

The Hotel Hvezda offers stylish dining at the restaurant, which is open to the public.This renowned restaurant specializes in dishes of traditional Czech cuisine, but also international cuisine. Guests can sit in both smoking and non-smoking section of the restaurant. The non-smoking one is complemented by the children's playground.In summer, there is an outdoor seating by the playground. For private parties can be used the lounge with capacity of 25 people.

Hotel Hvězda - Check in/Check out

  • Check-in: From 14:00:00 hours
  • Check-out: Until 11:00:00 hours