Hotel Corso  ***

Back to the list of hotels in Rokycany

Hotel Corso

  • Hotel Corso
  • Hotel Corso
  • Hotel Corso

Telephone support

Information about accommodation and telephone booking

  • +420 226 284 950

Hotel Corso

Evaluation: 8.7 (20 reviews)

Rokycany, Palackého 175 Show location on map

Nově otevřený rodinný hotel Corso v Rokycanech nabízí ubytování v jednom jednolůžkovém pokoji, ve dvou dvoulkůžkových pokojích a ve třech apartmá. Naši hosté mohou využít možnosti parkování na uzavřeném parkovišti hotelu. Hostům je dále k dispozici hotelová restaurace a internetového připojení na pokojích. První zmínka o Rokycanech se objevuje již v 10. století. Na královské město bylo povýšeno v roce 1564. Dominantou města je chrám Panny Marie Sněžné původem z 1. pol. 14. století, barokní městská radnice a mariánský sloup. Hojně navštěvované je Muzeum Dr. B. Horáka, Vojenské muzeum na demarkační linii a hvězdárna. Historické jádro města bylo v roce 1992 vyhlášeno městskou památkovou zónou. V okolí Rokycan najdete mnoho dalších historických památek.

Send inquiry

Dates of your stay

Arrival date:
Departure date:

Hotel Corso - Accessibility

Rodinný hotel Corso se nachází na trase mezi Plzní a Prahou. Praha je dosažitelná do 45 minut a Plzeň do 15 minut. Hotel je nově otevřen a vybavení tomu odpovídá. Ve městě je pak hotel situován do klidné pěší zóny.

Hotel Corso - Gastronomy

The hotel has a restaurant with summer terrace, offering a selection of dishes of Czech cuisine and Japanese cuisine with many specialties.The restaurant is suitable to hold a wedding reception.

Hotel Corso - Check in/Check out

  • Check-in: From 18:00:00 hours
  • Check-out: Until 10:00:00 hours