Hotel Admiral  ***

Back to the list of hotels in Říčany

Hotel Admiral

  • Hotel Admiral
  • Hotel Admiral
  • Hotel Admiral

Telephone support

Information about accommodation and telephone booking

  • +420 226 284 950

Hotel Admiral

Evaluation: (0 reviews)

Říčany, U Koupaliště 490 Show location on map

K ubytování v hotelu Admiral jsou k dispozici jednolůžkové pokoje, dvoulůžkové pokoje a apartmány s ubytovací kapacitou 50 lůžek. Každý hotelový pokoj je adekvátně vybaven v tříhvězdičkové kvalitě, samozřejmostí je vlastní koupelna se sprchou a WC, televize a telefon s přímou volbou. Od roku 2009 se postupně provádí rekonstrukce hotelových pokojů a to tak, aby nebyl narušen provoz hotelu. Součástí hotelu je i parkoviště pro hosty.

Send inquiry

Dates of your stay

Arrival date:
Departure date:

Hotel Admiral - Accessibility

Hotel Admiral (EXIT 178) se nachází 3 km od AUTOMOTODROMU BRNO a Brněnské veletrhy a výstavy v Brně jsou cca 10 minut autem.

Hotel Admiral - Gastronomy

The stylish restaurant offers a pleasant sitting in the cozy interior and a rich selection of warm and cold meals and drinks. The restaurant staff will be happy to prepare wedding reception, family celebration or corporate event. In summer, you can sit on the terrace and there is also a lounge.

Hotel Admiral - More information

Dále je možnost využití: * restaurace s barem, salonek a terasa * tenisové kurty * sauna * masážní bazén Whirlpool * fitness * opékání selat, grilování * letní terasa s výhledem na rybník * školení a semináře * vyjížďky na koních * svatby * rybolov * společenské akce * lyžařský vlek 10 km * možnost lyžování (i nočního lyžování) * běžecké tratě za hotelem * bruslení

Hotel Admiral - Check in/Check out

  • Check-in: From 14:00:00 hours
  • Check-out: Until 10:00:00 hours