Aura Pension Špičák  ***

Back to the list of hotels in Železná Ruda

Aura Pension Špičák

  • Aura Pension Špičák
  • Aura Pension Špičák
  • Aura Pension Špičák

Telephone support

Information about accommodation and telephone booking

  • +420 226 284 950

Aura Pension Špičák

Evaluation: 9.4 (6 reviews)

Železná Ruda, Špičák 2 Show location on map

Rodinný pension Aura, umístěný v samém srdci Šumavy, v centru sportovního areálu obce parkoviště pro hotelové hosty, kulečník, šipky, trampolína, půjčovna kol, holí na nordic walking, wifi zdarma.Aura Špičák u města Železná Ruda. Pro zpříjemnění vašeho pobytu na Šumavě Vám můžeme nabídnout 8 zcela nových a útulných pokojů s vlastním sociálním zařízením na každém pokoji, k dispozici je uzamykatelná garáž pro uložení kol ubytovaných, případně garáž pro parkování motocyklů. V pensionu je k dipozici kuchyňka s ledničkou, microwelle, elektrickým vařičem a jídelním stolem. Ve spodní části objektu potom najdete společenskou místnost s plasmovou televizí a nápojovou samoobslužnou lednicí, která je Vám k dispozici po celou dobu vašeho pobytu.

Send inquiry

Dates of your stay

Arrival date:
Departure date:

Aura Pension Špičák - Accessibility

Centrum města Železná Ruda je snadno dostupné pěšky (cca. 20 min.). Dále pak vlakem nebo autobusem (v letních měsících "ekologickým busem"). Vlakové nádraží i zastávka autobusu jsou od pensionu Aura vzdáleny cca. 200 metrů. Vzdálenost mezi Špičákem a Železnou Rudou je přibližně 1 kilometr!

Aura Pension Špičák - Location

V letní měsících je v provozu blízká půjčovna motokár, bike park na Špičáku, lanové centrum u nádraží v Železné Rudě a samozřejmě množství tratí pro cyklisty i pěší turistiku. Dostupnost sjezdových tratí je od 50 do 450 metrů. Na své si přijdou zdatní lyžaři i mírně pokročilí. Sjezdové tratě jsou rozděleny do několika stupňů obtížnosti. Pro ty nejmenší (ale nejen pro ně) zde funguje lyžařská škola. Dále pak můžete provozovat zimní sporty na Velkém Javoru, jež je od našeho pensionu vzdálen pouze 10 km (15 min. jízdy autem).

Aura Pension Špičák - Accommodation, services

* V našem pensionu si hosté mohou vybrat ze dvou-, tří-, čtyřlůžkových pokojů. * Celkové pohodlí většiny pokojů doplňuje balkón nebo předzahrádka. * V každém pokoji je sprcha a WC. * Poskytujeme ubytování na 2 a více nocí, týdenní pobyty začínají většinou sobotou * a jsou cenově výhodnější. * Ceny podle termínů ubytování je v odkazu ceník. * V pensionu je k dispozici zdarma bezdrátové wi-fi připojení k internetu. * Pro ubytované hosty je k dispozici kuchynka

Aura Pension Špičák - Gastronomy

The price includes breakfast buffet served at the restaurant. There is also a kitchen for guests. Other dining options are provided by the surrounding pubs and restaurants.

Aura Pension Špičák - More information

Další slevy a akce jsou v sekci balíčky/novinky na našich stránkách

Aura Pension Špičák - Check in/Check out

  • Check-in: From 14:00:00 hours
  • Check-out: Until 10:00:00 hours