Apartmány Helena Žiaková

Back to the list of hotels in Nové Hrady

Apartmány Helena Žiaková

  • Apartmány Helena Žiaková
  • Apartmány Helena Žiaková
  • Apartmány Helena Žiaková

Telephone support

Information about accommodation and telephone booking

  • +420 226 284 950

Apartmány Helena Žiaková

Evaluation: 9.0 (8 reviews)

Nové Hrady, HRADEBNÍ111 Show location on map

Náš penzion je vhodný pro jakékoli skupiny zájemců(rodiny s dětmi, jednotlivce). K dispozici máme 6 apartmánů. Kapacita penzionu je 25 osob. Vzhledem k pozici Nových Hradů v Novohradských horách v jižních Čechách je náš penzion dobrým výchozím bodem pro pěší i cykloturistiku. Nové Hrady jsou známé svou historickou minulostí, okolí se vyznačuje rozsáhlou sítí cyklostezek a turistických tras s velkým množstvím přístupných památek. Pokud toužíte po klidu a odpočinku, vypněte mobil a přijeďte k nám odpočívat a nechat si hýčkat své tělo v masážním a kosmetickém salonu. Při týdenním pobytu na Vás čeká dárek. Možné wellness víkendy, vhodné jako dárek k vánocům, narozeninám.

Send inquiry

Dates of your stay

Arrival date:
Departure date:

Apartmány Helena Žiaková - Location

V okolí je bohaté kulturní vyžití: městské divadlo v Trhových Svinech 15km, kino v Nových Hradech a Trhových Svinech, multikino v Č. Budějovicích 25km, státní hrad a zámek Nové Hrady, Terezino Údolí, Buquoyská hrobka N. Hrady, tvrz Žumberk, Cukrštejn 5 km, rašeliniště a mnoho dalších kulturních zajímavostí v ČR i Rakousku.

Apartmány Helena Žiaková - Accommodation, services

Kapacita penzionu je 25 osob. K dispozici je 6 nadstandartně vybavených apartmánů. Všechny mají vlastní WC, koupelnu, kuchyň, ložnici, wifi internetové připojení. Výbava kuchyní: sporák, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, nádobí, lednička. Navíc: možnost přistýlky, půjčení dětské postýlky V suterénu je vinný bar s předzásobenou vinotékou, zimní či letní zahrada k posezení. Součástí penzionu je dále sklep na kola, garáž, internetové připojení, masážní kosmetický salon.

Apartmány Helena Žiaková - Gastronomy

The apartments have fully equipped kitchens where you can prepare your favorite meal.There are several restaurants in the vicinity of the pension, you can visit for example the Tereza Restaurant.

Apartmány Helena Žiaková - Check in/Check out

  • Check-in: From 12:00:00 hours
  • Check-out: Until 10:00:00 hours